Atomio Web s.r.o.

Internetové stránky pro firmy

V dnešní době jsou stránky pro firmu nutností, bez které se v tvrdném konkurenčním boji neobejdete. Stránky musí být dostatečně kvalitní, spolehlivé a musí splňovat všechny požadavky návštěvníků a potenciálních zákazníků.

Firemní Web

Firemní Web je univerzální aplikace pro firmy. Nezáleží na velikosti Vaši firmy, připravíme jak několikastránkovou prezentaci, tak i rozsáhlý katalog či internetový obchod. S Firemním Webem můžete mít kompletní prezentaci Vaší firmy připavenu i za několik málo hodin. Firemní Web obsahuje volitelné moduly katalog zboží, podpora pro wap, elektronický obchod a řadu dalších.

Firemní Web je primárně koncipován pro živnostníky a menší firmy, ale splňuje všechny nároky na profesionální prezentaci velké firmy s propracovaným internetovým marketingem.

Firemní Web obsahuje mimo jiné moduly Informace o firmě, Kontakty, Ukázky práce, Profil Firmy, Reference, Katalog zboží a služeb, Ceník, Elektronický obchod a dalších.

Pokud spěcháte, můžete mít internetové stránky připraveny za několik málo hodin. Stačí si vybrat design stránek a konzultovat s námi obsah. Kontaktujte nás a my Vám pošleme cenovou kalkulaci.

Atomio Web s.r.o. © 2004-2024