Atomio Web s.r.o.

Webdesign

Tvorba internetových stránek a SEO optimalizace

V dnešní době jsou internetové stránky základním stavebním kamenem prezentace firmy. Nezáleží na velikosti, internetové stránky musí mít prostě každý.

Tvorba internetových stránek je to nejlepší, co vám naše firma může nabídnout. Dokážeme vytvořit celou škálu internetových stránek od malých několikastránkových prezentací menších živnostníků až po rozsáhlé internetové obchody s distribucí katalogu mezi dalšími obchody.


Působíme v celé republice, ale specializujeme se na Prostějov.

Vytvořili jsme unikátní nástroj "Firemní Web", který nabídne firmě rychlé vytvoření prezentace, snadnou administraci a integrovanou optimalizaci pro vyhledávače. Neustále náš systém zlepšujeme, aby splňoval potřeby těch nejnáročnějších zákazníků.

Samotné internetové stránky jsou prvním krokem k úspěchu. Neméně důležitá je také snaha, aby uživatelé na internetu Vaši stránku objevili. A právě k tomu slouží SEO - optimalizace pro vyhledávače. Je to soubor metod a akcí, jejimž cílem je zobrazování právě vašich stránek na předních pozicích ve vyhledávačích. Získáváte tak návštěvníky a tím i potencionální klienty. Známost Vašeho obchodního jména tím stoupá a Vaše firma získává lepší zakázky.

Internetové stránky jsou ústřední součástí internetového marketingu. Je to rozsáhlá vizitka, která zprostředkuje první a rozhodující kontakt se zákazníkem. Díky kvalitním stránkám můžete vypadat jako velká seriózní firma a tím přesvědčíte zákazníka, že jste pro něj Ti praví. Promyšlenost a uživatelská přitažlivost Vašich stránek Vám zajistí, že návštěvníci na stránkách zůstanou a budou se na ně vracet. Kvalitní internetové stránky jsou nejlepší investicí.

Jednou z našich specialit jsou i internetové stránky pro obce a obecní úřady.

Atomio Web s.r.o. © 2004-2024