Atomio Web s.r.o.

Internetový obchod

Pokud chcete při Vašem podníkání, prodeji zboží a poskytování služeb oslovit zákazníky odkudkoliv, určitě oceníte kvalitní a přitom jednoduchý internetový obchod. Nemusíte se omezovat jen na Českou republiku. Díky různým jazykovým verzím můžete Vaše zboží a služby nabízet i v zahraničí.

Požadavky na internetový obchod

Internetový obchod je komplexní internetová aplikace, která slouží k nákupu nebo objednání Vašeho zboží z pohodlí domova. Internetový obchod má ale splňovat daleko víc. V první řadě musí zaujmout návštěvníka a přesvědčit ho o tom, že si má zboží koupit nebo objednat právě u Vás. Web musí být profesionální. Musí přesvědčit o tom, že jste důvěryhodní a že poskytované zboží a služby Váš zákazník skutečně dostane. Nakonec musí zákazníka ujistit o tom, že nakoupil dobře. Tím si zajistíte, že Váš internetový obchod doporučí známým a Vy získáte další potenciální zákazníky.

Možnosti internetového obchodu

Internetový obchod Vám nabízí katalog zboží, ceník, registraci zákazníků, správu objednávek, správu novinek a akčních nabídek, kontakty, konzultace, dokumenty ke stažení a řadu dalších rozšíření.

Atomio Web s.r.o. © 2004-2022